Personel medyczny

Dr Ryzko Skiba 500x500

Małgorzata Ryżko-Skiba

Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej - II Wydziału Lekarskiego. Ponad 10 lat pracy w Instytucie Żywności i Żywienia (praca doktorska pt. "Stan odżywienia chorych w szpitalach w Polsce"). Certyfikacja z leczenia otyłości w ramach współpracy z PTBO. Wykorzystuje w pracy elementy medycyny stylu życia, z dużym naciskiem na profilaktykę. Zainteresowania - górskie wycieczki, jazda na nartach, śpiew, czytanie książek.

Dr Komorowska 500x500

Justyna Komorowska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2009-2015 r.). W ramach wymiany studenckiej spędziła semestr na wydziale lekarskim w Niemczech na Uniwersytecie Heinricha Heinego w Düsseldorfie. Ponadto ukończyła studium podyplomowe Zarządzanie Biznesem Medycznym w Szkole Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie, pracowała także w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywa szkolenie rezydenckie. Obecnie jest również studentką studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a co najważniejsze szczęśliwą mamą rocznej Marysi i lokalną wawerską patriotką. W wolnych chwilach relaksuje się grając na fortepianie oraz podróżując.

Dorota Urynowicz Pytel 500x500

Dorota Urynowicz-Pytel

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, mgr pielęgniarstwa, mgr zdrowia publicznego, specjalistka pielęgniarstwa w dziedzinie opieki paliatywnej i chirurgii. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Placówkami Ochrony Zdrowia. Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym m.in. w Instytucie Onkologii oraz diagnostyce obrazowej. Jej zawód to życiowa pasja, która wynika z potrzeby pomagania i towarzyszenia drugiej osobie.

Martyna Radomska

Martyna Radomska

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2011-2017r.). W trakcie studiów odbyła praktyki na południu Francji na Oddziale Kardiologii w Centre Hospitalier Universitaire w Montpellier. Obecnie odbywa szkolenie rezydenckie z medycyny rodzinnej w Centrum Medycznym Vital przy ul. Kwatery Głównej 46, zdobywała doświadczenie zawodowe również w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. J. Nielubowicza 5. Nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach dla lekarzy rodzinnych.
Od lat studenckich trenuje karate Shorin-ryu i Okinawa Kobudo, pasjonuje się również fotografią, dalekimi podróżami oraz jazdą na motocyklu.

Avatar Lekarze 2

Łukasz Dziekan

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2017 roku. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem i Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Jest lekarzem w trakcie rezydentury z medycyny rodzinnej. W pracy lekarza rodzinnego ceni możliwość budowania długotrwałej relacji, poznania nie tylko aktualnych problemów zdrowotnych, ale i samego pacjenta. Za szczególnie istotne w swojej praktyce uważa edukację i profilaktykę. Wolny czas spędza na rodzinnych wyprawach ze stawiającą pierwsze kroki córką i wspinaczce górskiej. Chętnie czyta o antropologii. Nie wyobraża sobie dnia bez kawy.

Magdalena Lewandowska

Magdalena Lewandowska

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalista w zakresie pediatrii. Zaangażowana w pracę z dziećmi i dla dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała  początkowo w  Klinice Chorób Płuc i Reumatologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, następnie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na Oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych. Aktualnie w trakcie specjalizacji z chorób płuc dzieci w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku. Lekarz z 7 letnim doświadczeniem w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W czasie wolnym pasjonatka fotografii i wędrówek górskich.

Kamil Janowski

Kamil Janowski

Absolwent  I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2013r. W latach 2014-2021 odbywał szkolenie specjalizacyjne zakończone złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie gastroenterologii dziecięcej. Lekarz asystent w Klinice jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Swoje doświadczenie pediatryczne, od początku swojej pracy zawodowej, z zaangażowaniem wykorzystuje również w pracy ambulatoryjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Poza działalnością kliniczną aktywnie uczestniczy w licznych projektach naukowych, konferencjach pediatrycznych, gastroenterologicznych i hepatologicznych w Polsce i na świecie. Autor wielu publikacji z zakresu pediatrii, gastroenterologii i hepatologii dziecięcej w czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Główne zainteresowania medyczne: choroby wątroby u dzieci, transplantacja wątroby u dzieci.

Marta Kawinska

Marta Kawińska

Dietetyk kliniczny z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalista psychodietetyki, certyfikowany Coach. Specjalizuje się w dietoterapii otyłości, chorób cywilizacyjnych oraz pomocy pacjentom z zburzeniami odżywiania. Pracuje z osobami, które bez powodzenia stosowały różne diety, trwale chcą zmienić nawyki żywieniowe i poprawić stan swojego zdrowia. Edukuje dzieci i młodzież prowadząc warsztaty żywieniowe w szkołach podstawowych i liceach.

Patrycja Bucior

Patrycja Bucior

Absolwentka Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, mgr pielęgniarstwa. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej w komórce „Domowy Szpital”. W pełni zaangażowana w swoją pracę, empatyczna, lubi kontakt z pacjentami. Szczęśliwa mama rocznej Zosi. Zainteresowania to górskie podróże i kino.

Avatar Lekarze 2

Wojciech Wasilewski

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Od urodzenia związany z Falenicą i jej Mieszkańcami. W pracy za najważniejsze uważa dobry kontakt z pacjentem i zespołem oraz to, by starać się pomagać i być życzliwym. Poza pracą pasjonuje go kolarstwo, kontakt z psami i naturą, psychologia, medycyna sportowa i muzyka elektroniczna.

Sylwia Konca Sobiech

Sylwia Konca-Sobiech

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2013-2019). Staż podyplomowy odbyła w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pediatrii w Klinice Pediatrii Żywienia i Chorób Metabolicznych w Centrum Zdrowia Dziecka. Od zawsze chciała pracować z dziećmi, przez cały okres studiów skupiała się na zajęciach z pediatrii. Ceni sobie w pracy dobrą komunikację zarówno z dziećmi, jak i z rodzicami. Ponadto jest mieszkanką Wawra i mamą dwóch córeczek. Uwielbia kryminały, zumbe i jazdę na rowerze.